G SUITE od A do Z

Aneb co je to vlastně ten G Suite?

Jana avatarJana ŠčamburováMarketing Specialist | FlowUp

google-workspace-cover

Chytrý balíček třinácti aplikací, který nabízí společnost Google ve formě G Suite, využívá stále více společností. Není se čemu divit, jejich spolehlivost, vysoká míra zabezpečení a dostupnost odkudkoli usnadňuje a zrychluje práci v týmu. Že jste o G Suite ještě neslyšeli? Případně váháte, jestli je předplatné cloudových služeb a kancelářských aplikací něco, co vaše firma potřebuje? Na zefektivnění práce není nikdy pozdě, proto jsme pro vás dali dohromady to nejnutnější, co o G Suite potřebujete vědět.

UPDATE 6/10/2020: G Suite se mění na Google Workspace. Veškeré aplikace od Googlu tak čekají nejen vylepšené funkce, ale také celkový redesign. Nové rozhraní začne fungovat v lednu 2021, zásadních změn se ale bát nemusíte. Více se dozvíte v našem článku

Už 14 let usnadňuje komunikaci v týmech

Předplatné Google G Suite je na trhu od roku 2006. Možná ho znáte po jiným označením, například jako Gmail a Drive pro firmy, Google Suite nebo Google Apps, jak se služba jmenovala až do října 2016. G Suite zaštiťuje všechny známé Google aplikace, jako je Gmail, Disk, Dokumenty, Kalendář nebo Meet. Díky těmto nástrojům, které jsou dostupné v češtině, můžete posílat e-maily, vytvářet, ukládat a sdílet dokumenty, plánovat události v kalendáři, uchovávat kontakty, vést videokonference a vykonávat spoustu dalších úkolů, na které jste v práci zvyklí.  

Službu ocení freelanceři i velké firmy

Velké korporáty, střední firmy, malé, začínající podniky i jednotlivci. Zkrátka všichni, kteří vykonávají základní kancelářskou práci, ukládají svá data a komunikují s ostatními kolegy, si budou G Suite pochvalovat. Zaměstnanci ocení především populární Gmail a cloudové úložiště Google Disk, majitelé společností zase absenci povinnosti cokoli instalovat nebo aktualizovat. Služba je navíc provozována ve velkých datových centrech, takže není potřeba investovat do serverů. 

Pracujte rychleji a chytřeji díky cloudu

Jakmile se jednotlivé aplikace G Suite naučíte ovládat, produktivita celého týmu půjde nahoru. Tím, že je služba vedená v cloudu, nabízí všechny výhody s cloudovým řešením spojené – s kolegy budete v souborech spolupracovat v reálném čase, v kalendáři rychle najdete společný prostor a schůzky můžete pořádat odkudkoli, a to online. Ke všem vašim dokumentům, stejně jako do firemního e-mailu, který můžete mít vedený ve vlastní doméně, se dostanete z jakéhokoliv zařízení, bez toho, abyste se museli starat o nastavení, aktualizaci a synchronizaci dat, nebo o to, jestli jsou vaše data v bezpečí. Cloud je jednoduše budoucnost, které se klasická práce s daty a soubory na pevném disku vašeho počítače nevyrovná. 

Bezpečnost na prvním místě

Ještě před tím, než se zeptáte, jestli je G Suite bezpečný, si přečtěte tohle – naprosto stejnou infrastrukturu zabezpečení používá i samotný Google. Jak vaše data, tak vaše zařízení a uživatelé jsou chráněni. Dá se dokonce tvrdit, že cloudová řešení nabízejí vyšší míru zabezpečení, než jakou dokáže zajistit jednotlivec nebo jakákoli firma samostatně. 

Platba formou předplatného

Služba G Suite se platí pomocí poměrně nízkého, a co je důležité – pevně stanoveného měsíčního předplatného. Cena paušálu se přitom odvíjí podle toho, jaké služby chcete využívat. Jednotlivé tarify G Suite si můžete prohlédnout zde. A nebo kontaktujte nás, oficiální distributory a podporu pro G Suite - a my vám pomůžeme s výběrem.

Google Workspace s výhodami od FlowUp

Chci vědět víc
workspaceuvodka Detaily projektu

Jsme na stejné vlně?

Kontaktujte nás

hello@flowup.cz

Napište nám! Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře a my vám odpovíme e‑mailem, co nejdříve to půjde. Pokud nám ve zprávě zanecháte také své číslo, zavoláme vám. Pokud to spěchá, volejte na +420 601 212 301 (Kristýna Šuráňová, marketing) nebo na +420 725 136 856 (Albert Uchytil, jednatel). Těšíme se na vaše zprávy!

Sídlíme v Brně

Kopečná 980/43

Brno

602 00

Česká republika

map