arrow up 1arrow up 2arrow up 3

Tech stack

Naše technologie jsou jako my - inovativní, rychlé a ověřené.
O naše know-how v jejich oblasti se s vámi rádi podělíme při konzultacích a konferencích.

Naše technologie

jsou našimi favority a my vám níže sdělíme, proč. Největší zbraní je pro nás samozřejmě náš tým, spolehlivé technologie se nám však staly kvalitní metaforickou municí.

Google Cloud

GCP je soubor cloudových služeb, na nichž i samotný google interně hostuje své projekty jako Google Search či YouTube. Poskytuje nám nástroje pro správu a úložiště dat, jejich analýzu, machine learning a nepřeberné množství dalších. Výhodami této platformy jsou její globální dosah, vysoký výkon, spolehlivost či jednoduchá automatizace.

Angular

Angular je platformou pro vývoj webových, desktopových i mobilních aplikací. Používáme jej již od jeho alfa verze, jsme jeho průkopníky a je pro nás frontendovým nástrojem číslo jedna.

Organizujeme Angular meetupy

ngBeer Zobrazit akce

GoLang

Golang je backendový programovací jazyk vytvořen Googlem v roce 2009. Umožňuje rychlý vývoj, a zároveň řeší nedostatky jemu předcházejících jazyků, kterými se inspiroval. Mnohými je považován za serverový jazyk budoucnosti.

Organizujeme GoLang meetupy

GoLang meetup Zobrazit akce
Google Cloud
RxJS
TypeScript
Angular
GoLang
Python
Docker
Kubernetes
Terraform
GraphQL
Ionic

Zajímá vás více?

Navštivte náš stackshare, kde najdete kompletní přehled našich technologií.

Zobrazit stackshare

Jsme na stejné vlně?

Kontaktujte nás

hello@flowup.cz

Napište nám! Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře a my vám odpovíme e-mailem, co nejdříve to půjde. Pokud nám ve zprávě zanecháte také své číslo, zavoláme vám. Těšíme se na vaše zprávy!

Sídlíme v Brně

Šumavská 519/35

Brno

602 00

Česká republika

map