Technologie zítřka v produkci dnes

Zajistíme kompletní vývoj pro vaše technologická řešení. Poskytneme vám tým vývojářů, technickou expertízu a doménovou znalost pro odvětví, ve kterých projekty vyvíjíme.

background bubble 1background bubble 2background bubble 3background arrow 1background arrow 2

Naše služby? Software, co má flow

globe

Webové aplikace

Poskytujeme jak kompletní, tak částečné zaštítění vývoje webových aplikací – front-end v Angularu, back-end v jazyce Golang. Volíme moderní technologie, se kterými umíme kvalitně a spolehlivě doručovat.

cross devices

Mobile friendly

Progresivní Webové Aplikace, zkráceně PWA, jsou spolehlivé, rychlé a poutavé aplikace, které si z hlediska UX osvojily vlastnosti aplikací nativních. Postupně tak vytláčí potřebu nativních aplikací jako takových.

cloud

Cloud-based solutions

Cloud umožňuje aplikacím škálování podle vašich potřeb. Celá infrastruktura je moderní a vždy dostupná. Primárně využíváme služeb Google Cloudu který nám zprostředkuje vysoký výkon, spolehlivost a veškeré nástroje pro implementaci vašeho projektu.

consulting
Konzultace a poradenství

Poskytujeme rady v oblasti webového vývoje, cloudových služeb a škálování či modernizace technologických rešení. Naše expertiza je vám k dispozici po dobu vývoje projektu, nebo v rámci samostatné analýzy či poradenství.

meeting
30+
zkušených profesionálů

FlowUp tým

Náš tým se neustále rozrůstá

Proces vývoje

Jak pracujeme

background img
01
03

Analyzujeme pečlivě

Na začátku každého řešení stojí důkladná analýza a společné ujasnění mise a vize. Jejich výsledkem je bližší porozumění detailům projektu a požadavkům řešení, na jejichž základě doručíme produkt připravený pro trh i uživatele.

background img
02
03

Vyvíjíme agilně

Projekty se neustále vyvíjí a požadavky formují. Proto k vývoji přistupujeme agilně. Doručujeme v krátkých časových iteracích (sprintech) tak, abychom měli prostor pro řešení aktuálních problémů či změny priorit.

background img
03
03

Spolupracujeme dlouhodobě

Doručením aplikace naše spolupráce nekončí. Vyvíjíme se společně s projekty, na kterých pracujeme, a rádi o ně pečujeme a podílíme se na jejich růstu i po jejich doručení.

Model financování

Spolupráci nastavíme
podle vašich potřeb

Agilní přístup k vývoji nám umožňuje maximalizovat doručovanou hodnotu. Coby náš zákazník jste součástí týmu a společně jsme tak schopni uzpůsobit formu spolupráce vašim preferencím.
Agilní vývoj

Přidělíme vám dedikovaný tým připravený reagovat na vaše požadavky a priority. Vývoj probíhá v krátkých časových úsecích (sprintech), díky kterým jste schopni pozorovat i směřovat růst projektu.

Společný cíl

Podrobná analýza nám slouží mimo jiné k upřesnění implementačních detailů projektu. Definuje tak cestu, jíž se má vývoj ubírat a zefektivňuje její plnění. U každého projektu pracujeme s roadmapou určující priority i termíny doručení jeho etap.

Tech stack

Používáme
cutting-edge technologie

Kvalita, efektivita, rychlost a inovace. To jsou aspekty, které od našich technologií vyžadujeme.

Zobrazit tech stack

Jsme na stejné vlně?

Kontaktujte nás

Sídlíme v Brně

Šumavská 519/35

Brno

602 00

Česká republika

map
hello@flowup.cz
Albert Uchytil

CEO

+420 725 136 856