Cloudové služby & moderní vývoj

Migrace do cloudu, modernizace infrastruktury či kompletní vývoj vašeho projektu? Pro nás žádný problém! Postaráme se o váš software od prvního řádku kódu až po jeho spuštění v cloudu a díky agilnímu přístupu budete mít o všem přehled.

background bubble 1background bubble 2background bubble 3background arrow 1background arrow 2

Naše služby? Cloud, vývoj a zase cloud.

globe

Agilní vývoj

Vyvíjíme moderní enterprise software v cloudu i mimo něj. Díky agilnímu přístupu založeném na vývoji v krátkých časových úsecích (sprintech) máte neustálý přehled o tom, co se na projektu děje, a také možnost měnit priority vývoje. O tom, jaké inovativní technologie používáme a jaké pro to máme důvody, se dozvíte více v sekci → Technologie.

Chci vědět víc →
globe

Migrace do cloudu

Cloud-native, hybrid cloud či multi-cloud. Provedeme přesun vašeho projektu do cloudu přesně podle vašich preferencí. Vaše data tak budou v bezpečí, zaplatíte pouze výpočetní sílu, kterou reálně využijete a váš systém bude okamžitě přístupný z celého světa.

Chci vědět víc →
globe

G Suite

Hledáte vhodné prostředí pro komunikaci a modernizaci firemních procesů? Přejděte s námi na G Suite! Provedeme vás celým procesem přechodu na prostředí G Suite včetně zaškolení vašich zaměstnanců a migrace firemní domény. Mimo jiné tak získáte nástroje pro plánování, komunikaci či uložení a správu firemních dokumentů.

Chci vědět víc →
consulting
Konzultace a poradenství

Ať už se jedná o vývoj, migraci do cloudu či zefektivnění firemních procesů, jsme tu pro vás. Neváhejte a sjednejte si s námi schůzku! Ostatně, žádný učený ještě z cloudu nespadl.

meeting
30+
zkušených profesionálů

Ověřená kvalita

Jsme certifikovanými Google Cloud Partnery

Přesvědčte se

Proč cloud?

background img
01
03

Snižuje náklady & šetří čas

Nepotřebujete externí firmu pro správu vašeho data centra. Cloud o vaši infrastrukturu pečuje automatizovaně a vždy v něm platíte pouze za výpočetní sílu, kterou skutečně využíváte.

background img
02
03

Vyvíjí za vás

Nevynalézejte znovu kolo. Namísto vlastní implementace každé základní komponenty vaší infrastruktury jednoduše využijte těch, které již Google Cloud obsahuje. Ušetří vám tak, jak jinak, čas i náklady.

background img
03
03

Je moderní & bezpečný

Cloud jde s dobou. Nikdo jej nevypojí ze zásuvky, ani neshoří. Je rychlý, přístupný z celého světa, efektivní a automatizovaný. Automaticky škáluje a stará se o sebe. Je zkrátka tím pravým pro vás.

Proč my?

Jsme inovativní,
aktuální & ověření

Jsme certifikovanými profesionály na vývoj i cloud a své zkušenosti neustále předáváme dále prostřednictvím konzultací a konferencí. Jsme zkrátka dobří v tom, co děláme a děláme to rádi.

Pracujeme agilně

Agilní přístup znamená neustálý kontakt se zákazníkem, vývoj v krátkých časových iteracích (sprintech) a pravidelná code reviews. Jste tak neustále v obraze o tom, co se na projektu děje, a také schopni měnit jeho priority.

Děláme to dobře

Jsme certifikovanými Google Cloud Partnery, v týmu máme prvního Google Developer Experta v oblasti Cloudu na Slovensku, více než 10 Googlem certifikovaných expertů a další přibývají. V roce 2019 jsme o svých zkušenostech přednášeli na více než 50 technologických konferencích a meetupech a sami tyto události aktivně organizujeme. A také pracujeme na těch nejlepších projektech.

Tech stack

Používáme
inovativní technologie

Naše technologie jsou efektivní, rychlé a moderní. Více o nich a o důvodech, proč zvolit právě je, se dozvíte v našem Tech Stacku.

Zobrazit tech stack

Jsme na stejné vlně?

Kontaktujte nás

hello@flowup.cz

Napište nám! Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře a my vám odpovíme e-mailem, co nejdříve to půjde. Pokud nám ve zprávě zanecháte také své číslo, zavoláme vám. Těšíme se na vaše zprávy!

Sídlíme v Brně

Šumavská 519/35

Brno

602 00

Česká republika

map