Vývoj webových aplikací na míru

Pomáháme našim zákazníkům budovat nové projekty i modernizovat a udržovat ty existující. Vývoj můžeme zcela zaštítit, podílet se na něm společně s vaším interním vývojovým týmem, anebo v průběhu něj můžeme váš tým školit v potřebných technologiích.

IMG 6279 macbookpro15 front

Vyvíjíme webové aplikace - pro vás i s vámi

Na začátku stojí vždy ta stejná veličina - potřebujete vyvinout projekt. Anebo už jej vyvíjíte, ale nejde to zkrátka dost rychle. Nebo váš tým není dostatečně zkušený v oblasti potřebných technologií. To jsou tři nejčastější scénáře, s nimiž se v praxi setkáváme, a přesně od nich se také odvíjejí naše tři nejčastější způsoby fungování na projektu:

Kompletní záštita

Ne každá společnost má svůj vlastní vývojový tým či dostatečné zkušenosti s jeho vedením - a to je v pořádku. Od toho jsme tu pro vás my.

Postaráme se o

 • kompletní vývoj vašeho projektu
 • efektivní agilní chod týmu pod vedením našeho Scrum Mastera
 • přijímání a zapracování vašich požadavků a zpracování jakékoli změny priorit
 • pravidelný reporting v podobě standupů a dalších ceremonií

Jednoduše řečeno, vývoj poběží, aniž byste s ním museli mít jakékoli organizační starosti. Vy se staráte o byznysovou stránku projektu, my o jeho technologickou část v pozadí a o všem vás průběžně informujeme.

Tímto způsobem jsme doručili například projekt pro ÚRS.

My vyvíjíme & vy se učíte

Tento přístup je vhodný tehdy, když ve vaší společnosti již existuje vývojový tým, ten však nemá dostatečné zkušenosti se zvolenými technologiemi pro to, aby mohl okamžitě začít s vývojem vašeho projektu. Vy ale zároveň již nechcete, anebo nemůžete otálet.

Proces vývoje zde probíhá stejně jako v prvním případě - s tím rozdílem, že zároveň s vyvíjením projektu průběžně zaškolujeme váš tým.

Váš tým můžeme postupně zaškolit do

 • Angularu, TypeScriptu či dalších vývojových nástrojů
 • práce v prostředí cloudu (GCP, AWS, Azure)
 • efektivního agilního procesu

O takovémto postupu si můžete přečíst více např. v naší case study se společností Kvasar.

Vyvíjejme společně

Máte vývojový tým, který technologie zvládá bravůrně, ale potřebovali byste, aby se vyvíjelo rychleji, a na to už nemáte kapacity. Zároveň ale nechcete najímat nové zaměstnance, protože byste pro ně po dokončení aktuálního projektu třeba už neměli další práci.

Nevadí, pusťme se do toho společně! Zaškolíte náš tým do vašeho projektu a v průběhu ani ne měsíce máte tak početnou posilu, jak potřebujete. Náš tým funguje společně stím vaším jako jeden celek - sdílí potřebné informace prostřednictvím denních standupů a dalších agilních ceremonií a pomáhá si, s čímkoli je potřeba. Naše spolupráce je zároveň čistě na naší společné dohodě, takže zda využijete např. také služeb našeho Scrum Mastera či testerů, je zcela na vás (tedy, aby bylo jasno, testovat se musí, ale nemusíme to dělat my :) ).

Fungujeme agilně

Agilní vývoj jednoduše řečeno znamená, že zákazníkům v krátkých časových úsecích (sprintech, které zpravidla trvají 2 týdny) dodáváme malé části systému, a to tak, aby byl systém vždy po přidání nové části okamžitě funkční. V praxi je tento přístup výhodný hned z několika důvodů:

 • velmi brzy je zhotoveno MVP (minimum viable product), tedy základní verze systému s minimem funkcionalit, která je ale funkční, a tím pádem například prezentovatelná investorům

 • systém je neustále funkční, a tedy připraven také pro první testovací uživatele

 • agilní přístup funguje na principu krátkodobého plánování, a umožňuje tak rychle reagovat na měnící se priority zákazníka

 • fakturace probíhá na základě principu Time & Material - tedy platíte za práci, která reálně byla odvedena a případné služby, které k tomu byly zapotřebí

Naše expertíza

Angular & performance

Angular je naší nejhlubší expertízou vůbec. Pracujeme s ním již od jeho alfa verze a umíme s jeho využitím zařídit prakticky všechno - kromě zázraků. Celý náš tým se neustále dále vzdělává a zlepšuje pod vedením šéfa našeho vývoje a v tuto chvíli už světového experta na Angular, Vojty Maška.

Optimalizace Angular performance

Obzvláště do hloubky se v posledních letech věnujeme optimalizaci performance velkých projektů, které jsou psány v Angularu. A tím velkých máme na mysli miliony řádků kódu.

DSC 2434

Cloud & digitalizace

Pokud možno, naše projekty stavíme v cloudu. Mimo to, že jsme certifikovaným Google Cloud Partnerem, máme četné zkušenosti také s prostředími AWS a Azure.

Cloud s sebou přináší několik nesporných výhod, včetně široké škály již existujících vývojových nástrojů a integrací, efektivní možnosti škálování projektu při výkyvech návštěvnosti či neustálé modernizace. To může mít při správném využívání cloudových služeb za následek i výraznou úsporu vývojových i provozních nákladů.

V rámci cloudového prostředí také zprostředkováváme firmám službu Google Workspace a naši nástavbu pro hromadnou správu firemních gmailových podpisů Signatures.

GC-Partner-outline-V

Reference & case studies

Modernizace aplikace & školení zaměstnanců

Modernizace aplikace PermWeb pro zpracování mezd a personalistiku

Detaily projektu
permweb-seo-image-ref Detaily projektu

Spolupráce s FlowUpem byla od začátku velmi příjemnou zkušeností. Na základě technologicky zastaralého, avšak velkého projektu dokázali navrhnout projekt postavený na úplně nových základech tak, aby bylo pro stávající uživatele jednoduché se zorientovat. Zároveň byli zaškoleni naši interní vývojáři tak, aby byli schopni dále na projektu pracovat sami. Díky flexibilitě, přístupu a orientaci v technologiích s FlowUpem probíhá spolupráce i nadále.

kvasar-ref-personJan PawlusProduct Lead Developer | Kvasar

Nezávazná konzultace zdarma

Rádi byste své požadavky a přání nejprve nezávazně probrali? Žádný problém! První konzultaci u nás máte zdarma.

Jsme na stejné vlně?

Kontaktujte nás

hello@flowup.cz

Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře a my vám odpovíme e‑mailem, co nejdříve to půjde. Pokud nám ve zprávě zanecháte také své číslo, zavoláme vám. Těšíme se na vaše zprávy!

Sídlíme v Brně

Kopečná 980/43

Brno

602 00

Česká republika

map